ACO nerūdijančio plieno trapai EG150

ACO Nerūdijančio plieno lengvųjų apkrovų trapai EG150:
ACO nerūdijančio plieno vandens surinkimo sistemos naudojamos ten, kur labai svarbu higiena, atsparumas korozijai ir ilgas tarnavimo laikas. Kaip didžiausias nerūdijančio plieno drenažo sistemų gamintojas, ACO turi tas žinias, patirtį ir kompetenciją, kurių reikia, kad kiekvienu konkrečiu atveju galėtų pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

Lengvųjų apkrovų trapai EG150 naudojimo paskirtis – higieniškos, greitai montuojamos, paprastos ir ekonomiškos kanalizacijos sistemos su sifonais techniniams projektams įgyvendinti prausyklose, drėgnuose vonios kambariuose, personalo persirengimo kambariuose, plaukimo baseinuose, viešbučiuose, butuose ir tualetuose. Pasirenkant šiuos trapus, didžiausią dėmesį reiktų atkreipti į apkrovų klasę. T.y. parinkti montavimą tokiose vietose, per kurias nebus gabenami sunkūs kroviniai. Maksimalus leistinas apkrovimas 300 kg.

ACO EG sistemos trapai tinka naudoti visoms grindų dangoms: cemento ir plastiko klojiniams, keraminėms plytelėms bei elastingais viniliniais lakštais klotoms kietoms grindims.
Pagaminti iš austenitinio 304 markės nerūdijančio plieno – standartinės šių gaminių medžiagos, todėl garantuojama puiki apsauga nuo korozijos. Kitos charakteringos ypatybės – tai kompaktiška konstrukcija, galimybė pasirinkti vertikalias ar horizontalias išleidimo angas, teleskopinis aukščio reguliavimas, galimybė trapą pasukti 360° kampu, kai ji norima išlyginti su plytelėmis, siena ar įrenginiu, ir DPM jungiamieji flanšai, skirti juodgrindėms apsaugoti. Sifonai, nepraleidžiantys dvokiančio oro iš kanalizacijos tinklo, montuojami kaip komplektuojami įtaisai (debitas 1,2 l/s).