JAGA konvektoriai

jaga konvektorius1     jaga konvektorius 2     jaga konvektorius 3     jaga konvektorius 4     jaga konvektorius 5

JAGA NV – Belgijos šildymo prietaisų gamintojas, siūlantis platų spektrą energiją taupančių šildymo sprendimų. JAGA – tai ne tik efektyvus šildymas, bet ir išraiškingas dizainas. JAGA gaminių gama apima LST (žemos paviršiaus temperatūros) radiatorius, specialios konstrukcijos radiatorius, pritaikytus darbui su šilumos siurbliais, dinaminiam šildymui bei vėdinimo sistemoms, grindinius prietaisus bei patrauklius interjero sprendimus su meniško dizaino radiatoriais.
Daugelis JAGA prietaisų pagrindas – unikali Low H2O technologija, kuri reiškia „maža masė, mažas vandens tūris“. Tokie prietaisai prišildo patalpas greičiau nei kiti radiatoriai bei tiksliau palaiko patalpos temperatūrą, taip sumažindami energijos suvartojimą.

Visi JAGA prietaisai puikiai suderinami su šiuolaikiniai katilais, šilumos siurbliais, saulės energijos sistemomis.
JAGA produktai jau 20 metų žinomi Lietuvoje. Daugiausia tai konvektoriniai prietaisai su Low H2O šildymo elementu, kurie ypač efektyviai dirba su žemų temperatūrų šildymo sistemomis (šilumos siurbliais, kondensaciniais katilais,…). Low-H2O šildymo elementas naudoja 90% mažiau vandens negu tradiciniai plieniniai radiatoriai, taigi jų mažos masės konstrukcija leidžia sumažinti šiluminę inerciją iki minimumo. Štai todėl Low-H2O gaminiai įšyla taip greitai ir greitai atvėsta. O pačio radiatoriaus estetinis aspektas pakylėja jį nuo paprasto objekto iki interjero puošmenos.
Visi galingumai skaičiuoti pagal EN442 normas.jaga_logo

                               JAGA siūlo:

• Šildygarantijamo prietaisų įvairovę kiekvienai situacijai;
• Energiją taupančius prietaisus;
• Garantuoja energijos ir kaštų taupymą;
• Didesnį galingumą su mažesniais prietaisais;
• Sprendimus, pritaikytus kliento poreikiams, inžinerinį palaikymą bei konsultacijas.

Dėl kainų ir konsultacijos prašome kreiptis į JAGA produktų projektų vadovę Jūratę Spėčienę: jurate@dahlgera.lt

Kai kuriuos šios prekių grupės produktus galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje: www.prekyba-santechnika.lt.