Cirkuliaciniai siurbliai karštam vandeniui

 

Wilo logotipas

 

Vanduo yra vienas brangiausių planetos išteklių. Pasaulyje augant gyventojų skaičiui, reikia vis daugiau geriamojo vandens, taip pat vandens valymo ir higienos palaikymo reikmėms, žemės ūkiui ir pramonei. Dėl išteklių stokos, klimato kaitos ir vis didėjančios urbanizacijos sparčiai keičiasi ateities vandens valdymo reikalavimai. Ateityje vandens infrastruktūra turės būti efektyvi, tvari, patikima ir lanksčiai prisitaikanti prie svyruojančios paklausos.

„Wilo“ kuria siurblius ir jų sistemas, leidžiančias išnaudoti ir optimizuoti naujus vandens gamybos išteklius ir būdus, lankstūs sprendimai užtikrina patikimą tiekimą, prisitaikant prie skirtingų pastatų reikalavimų – nuo daugiabučių iki mokyklų ir pramoninių pastatų. Pažangūs technologiniai sprendimai taip pat gali sukurti malonų vidaus klimatą ir tiekti karštą buities vandenį. Yra sprendimų, skirtų gyvenamiesiems namams, arba skirtų komercinėms erdvėms, pvz., ligoninėms, biurams ar viešbučiams.

Karšto vandens cirkuliacijos nauda:

Higiena. Karšto vandens cirkuliacijos sistema palaiko pakankamai aukštą temperatūrą visame karšto vandens vamzdyne. Dėka to yra užtikrinama, kad vandenyje neauga bakterijos, kurios gali kenkti žmogaus sveikatai. Ypač pavojingos yra legionelės bakterijos – visiems žinomos legioneliozės sukėlėjas. Karšto vandens cirkuliacija – ypatingai svarbi šios ligos prevencijai.

Komfortas. Karšto vandens cirkuliacija užtikrina, kad prie čiaupo visada turėsite karštą vandenį, t.y. atsukus kraną nereikės laukti, kol nubėgs atšalęs karštas vanduo iš vamzdyno.

Aplinkosauga ir taupymas. Tvarkinga ir automatizuota karšto vandens cirkuliacijos sistema tausoja geriamo vandens resursus, nes nėra be reikalo į nuotėkas nuleidžiamo atšalusio karšto vandens.

 

Wilo-Star-Z NOVA serijos cirkuliaciniai karšto vandens siurbliai

Wilo-Star-Z NOVA – siurbliai, skirti higieniškai namų karšto geriamojo vandens cirkuliacijai. Tai cirkuliaciniai šlapiojo rotoriaus siurbliai su sriegine jungtimi ir atspariu variklio blokavimui sinchronizuotu varikliu, naudojami buitinėse  karšto vandentiekio cirkuliacinėse sistemose vienos ir dviejų šeimų gyvenamuosiuose namuose.

Pristatome kelis šios serijos Wilo cirkuliacinius karšto vandens siurblius:

 • Star-Z NOVA;
 • Star-Z NOVA A;
 • Star-Z NOVA T.

Wilo-Star-Z NOVA – vienintelis vandentiekio cirkuliacinis siurblys, tinkantis kalkingam iki 20° dH kietumo vandeniui, todėl gali būti naudojamas tuose regionuose, kur vanduo itin kalkingas. Būdamas su sinchroniniu varikliu, išsiskiria iš kitų karšto vandentiekio cirkuliacinių siurblių itin maža vartojamąja galia (vos 2 – 4,5W)– ekonomiškiausias cirkuliacinis siurblys, elektros energijos suvartojimo atžvilgiu.

Techniniai duomenys

Medžiaga:

 • Siurblio korpusas – žalvaris;
 • Velenas – keramika dengtas ner. plienas;
 • Guoliai – sintetine derva impregnuota anglis;
 • Darbaratis – PPE/PS-GF30.

Darbinės terpės temperatūra: geriamasis vanduo iki 20 °dH: maks. +65 °C, trumpalaikiu režimu (2 h) – iki +75 °C.

Maitinimo įtampa: 1~230 V, 50 Hz.

Apsaugos klasė: IP42.

Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar.

Vamzdžio jungtis įsiurbimo pusėje: Rp ½ ( Star-Z NOVA ), G 1 ( Star-Z NOVA (T) (A) ).

Vamzdžio jungtis slėgio pusėje: Rp ½ ( Star-Z NOVA ), G 1 ( Star-Z NOVA (T) (A) ).

Montavimo ilgis: 84 mm ( Star-Z NOVA ), 138 mm ( Star-Z NOVA (T) (A) ).

 

Aukšto efektyvumo siurblys Wilo-Star-Z NOVA T

Wilo-Star-Z NOVA T – ta pati NOVA tik su laikmačiu (taimeriu) ir termostatu. Geriamojo vandens cirkuliacijos siurblys Wilo-Star-Z NOVA T siūlo naują gaminio dizainą, taip pat itin aukštą higienos lygį, mažą elektros energijos suvartojimą ir lengvą eksploataciją. Aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina patikimą apsaugą nuo bakterijų ir korozijos. Integruotas šiluminės izoliacijos kevalas bei atbulinis ir uždarymo vožtuvai. Siurblys pasižymi aukštu efektyvumu dėka sinchroninio variklio technologijos – maksimali variklio galia tik 6W.

 

 

Siurblio Wilo-Star-Z NOVA T privalumai:

 • Aukštas higienos lygis užtikrinamas aprobuota technika su atbuliniu bei uždarymo vožtuvu, integruota terminės dezinfekcijos atpažinimo funkcija, integruotu dienos laikmačiu (taimeriu) ir termostatu.
 • Aukštesnė energetinio efektyvumo klasė dėl variklio technologijos su mažu, vos 6 W elektros energijos suvartojimu – itin žemos vidutinės metinės siurblio elektros sąnaudos.
 • Lengva eksploatacija dėl žaliojo mygtuko technologijos, intuityvaus vartotojo vadovo su žinomų simbolių ir skystųjų kristalų ekrano pagalba – informatyvus LED ekranas .
 • Greitas ir paprastas montavimas dėl uždaromosios sklendės ir „Wilo-Connector“.
 • Naujas modelis su standartiniu šiluminės izoliacijos kevalu.

 

 

 

Daugiau informacijos apie buitinius karšto vandens cirkuliacinius siurblius Wilo-Star-Z NOVA : rasite čia

Taip pat siūlome šiuos aukšto efektyvumo Wilo cirkuliacinius karšto vandens siurblius komercinės paskirties pastatams: Wilo-STAR-Z, Wilo-Stratos PICO-Z bei Wilo-Yonos MAXO-Z.

Wilo cirkuliaciniams siurbliams suteikiama 2 metų garantija.

 

Modelio kodo paaiškinimas:

Pavyzdys: Wilo-Stratos PICO-Z 20/1-4

 • Stratos PICO – Aukšto efektyvumo siurblys (prisukamas siurblys), valdomas elektroniniu būdu;
 • Z/ – Geriamojo vandens cirkuliacija;
 • 20/ – Nominalus jungties skersmuo;
 • 1–4 – Vardinis kėlimo aukščio diapazonas [m].

 

Spausdinti kainininką

Siurblys Star-Z Nova

Kodas Diametras Modelis Ilgis Kaina
4132760 15 Star-Z Nova 119mm €223.00
Nurodytos kainos be PVM

Siurblys Star-Z Nova A

Kodas Diametras Modelis Ilgis Kaina
4132761 25 Star-Z Nova A 138mm €248.00
Nurodytos kainos be PVM

Siurblys Star-Z Nova T

Kodas Diametras Modelis Ilgis Kaina
4222650 25 Star-Z Nova T 138mm €339.00
Nurodytos kainos be PVM

Siurblys STAR Z

Kodas Diametras Modelis Ilgis Kaina
004081203 20 STAR-Z 20/7-3 150 mm €241.00
Nurodytos kainos be PVM

Siurblys Stratos PICO-Z

Kodas Diametras Modelis Ilgis Kaina
4216473 25 Stratos PICO-Z 25/1-6 180 mm €818.95
Nurodytos kainos be PVM

Siurblys Yonos MAXO-Z

Kodas Diametras Modelis Ilgis Kaina
2175538 25 Yonos MAXO-Z 25/0,5-7 180 mm €1,227.00
Nurodytos kainos be PVM