GEBERIT dušo latakai Cleanline

GEBERIT dušo latakai Cleanline

Vis daugiau klientų pageidauja atviro dizaino jų dušo erdvėje. GEBERIT sistemos, skirtos dušo erdvei be dušo padėklo, siūlo individualius išskirtinio dizaino įgyvendinimo sprendimus. Geberit prekinis ženklas garantuoja nesenstantį dizainą, funkcionalumą, estetiką, geriausią kokybę ir unikalų know-how nuotekų sistemos įrengimui – su aiškiais privalumais montuotojui, inžinieriui, klientui. Kuris sprendimas yra tinkamas jūsų projektui?
Dušo erdvė be dušo padėklo tampa ypač populiaria. Mažiau kliūčių – didesnis populiarumas. Dušo erdvė be dušo padėklo yra naujausia vonios kambario tendencija, atverianti naujas galimybes sanitarinės technikos inžinieriams ir montuotojams.
Yra daug priežasčių pasirinkti GEBERIT sprendimus dušo erdvei be dušo padėklo. Nesvarbu, grindiniai trapai, sieniniai ar grindiniai dušo latakai: platus asortimentas užtikrina galimybę pasirinkti tiksliai statybinę situaciją ir kliento pageidavimus atitinkantį gaminį. Didžiausias iššūkis – hidroizoliacija. JI jau yra instaliuota, nes hidroizoliacinė membrana yra privirinama prie gaminio gamykloje, taip sujungimas bus užtikrintai sandarus ilgam. Taip sutaupomi kaštai, nekyla papildomų klausimų dėl hidroizoliacinės membranos įrengimo ir sumažinama vandens pratekėjimo rizika.