Šilumos skaitikliai SonoSelect™ Danfoss

Gyvenant daugiabučiuose, dauguma gyventojų susiduria su komforto trūkumu. Vis dar daug daugiabučių yra valdomi stengiantis paskirstyti šilumą ir sąnaudas vienodai, kas šiai dienai neatitinka įnoringų gyventojų poreikių. Vieni nori gyventi šilčiau ir sutinka mokėti daugiau, kiti taupo ar tiesiog mėgsta vėsesnes patalpas. Šiam tikslui, renovuojant daugiabučius, pasirenkama dvivamzdė šildymo sistema su individualia šilumos apskaita. Tam tikslui buvo sukurti ir pradėti gaminti  ultragarsiniai šilumos skaitikliai SonoSelect™.

danfoss silumos skaitikliai apskaita sonoselectSonoSelectšilumos skaitikliai – tai naujas šilumos apskaitos standartas. Dėl gausybės novatoriškų ir unikalių ypatybių šįskaitiklį paprasta sumontuoti bei perduoti eksploatuoti ir jo teikiami duomenys išlieka nekintamai tikslūs, netgi esant ekstremaliai aplinkos temperatūrai. Viena svarbiausių „SonoSelect“ ultragarsinių šilumos skaitiklių ypatybių yra ta, kad jis gali būti  valdomas išmaniuoju telefonu, naudojant pažangią „SonoApp“ programėlę. Lengvai programuojamos sudėtingos funkcijos, greičiau pasiekiamos ir paprasčiau  vykdomos einamojo reguliavimo operacijos. Dėl praktiškos konstrukcijos sumažėja klaidų tikimybė ir sutrumpėja montavimo laikas.

SonoSelectšilumos skaitikliai – tai ilgametės patirties ir pažangios ultragarsinės technologijos derinys, kuriuo užtikrinamas nekintamas apskaitos tikslumas per visą ilgą  eksploatacijos laikotarpį. Srautas visuomet tiksliai matuojamas, netgi esant mažam jo greičiui arba prastai vandens kokybei. Be to, ultragarsinė technologija lemia ilgą skaitiklio eksploatacijos laikotarpį, patikimą nuolatinį veikimą ir mažas techninės priežiūros išlaidas.

SonoSelect™ šilumos skaitikliai yra suderinami praktiškai su bet kokiomis eksploatavimo sąlygomis. Dėl kompaktiškos konstrukcijos juos lengva pritaikyti įvairaus tipo įrangai, o vamzdžių alkūnės neturi įtakos matavimo tikslumui. Ilgalaikį SonoSelect™ skaitiklių patikimumą užtikrina tai, kad nėra judančiųjų dalių. Be to, dėl tvirtos kabelių armatūros, modernios daviklio konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų galite būti tikri, kad skaitiklis veiks ilgai ir patikimai.

Automatinis rodmenų nuskaitymas

Duomenų perdavimas sąskaitoms išrašyti gali būti atliekamas naudojant AMR (automatinio rodmenų nuskaitymo) funkciją be atvykimo į vietą. SonoSelect™ galima papildyti ryšio moduliu, tad skaitiklio techniniai reikalavimai gali būti parengti tiek prieš šildymo sistemos sumontavimą, tiek po jo.

Techninė brošiūra