Praustuvai ir vonios baldai

 

Siūlome šias praustuvų, wc keramikos ir vonios baldų serijas:

 

 

GEBERIT VARIFORM – moduliniai sprendimai užtikrina visišką dizaino laisvę

„Geberit VariForm“ dizaino koncepcija pagrįsta keturiomis pagrindinėmis geometrinėmis figūromis – apskritimu, stačiakampiu, ovalu, elipse – ir trimis pagrindiniais praustuvų montavimo būdais. Tai koncepcija, leidžianti praustuvus individualiai pritaikyti prie vonios kambario dizaino. Ant stalviršio pastatomi, į stalviršį pusiau įleidžiami ir iš stalviršio apačios montuojami praustuvai sukurs išskirtinį interjero akcentą tiek viešuosiuose tualetuose, tiek viešbučio ar privataus namo vonios kambaryje.

Ypatingai plonų briaunų „Geberit VariForm“ praustuvai atkartoja paskutines vonios kambario dizaino tendencijas. Ant stalviršio pastatomi arba į stalviršį pusiau įleidžiami praustuvai gali būti su maišytuvo skyle ir papildoma erdve daiktams laikyti arba be jų. Tokiu atveju galima rinktis iš stalviršio arba sienoje montuojamus maišytuvus. Visi „Geberit VariForm“ praustuvų modeliai yra itin gilaus dubens, o tai suteikia didesnį komfortą naudojantis, nevaržo judesių bei apsaugo nuo vandens taškymosi. Aukštos kokybės ir lengvai prižiūrima keramika yra atspari įbrėžimams ir įtrūkimams, todėl išlaikys nepriekaištingą išvaizdą ilgus metus.

Kartu su ramaus ir santūraus dizaino „VariForm“ baldais ši naujoji serija atveria begalę galimybių kuriant vonios kambario dizainą. Modulinė vonios baldų sistema užtikrina begalę pritaikymo variantų – praustuvo zonai skirti moduliniai sprendimai užtikrina visišką dizaino laisvę.

 

Ramus ir santūrus „Geberit VariForm“ spintelių dizainas suteikia praustuvo erdvei lengvumo ir puikiai papildo plonas ir modernias praustuvų briaunų linijas. Modulinė vonios kambario baldų sistema suteikia beribes pritaikymo erdvėje galimybes. Galima rinktis 75 cm ar 90 cm pločio siaurą spintelę praustuvui su vienu stalčiumi. Taip pat yra galimybė rinktis žemą tokio paties konstrukcinio aukščio spintelę ar „L“ formos modulį su talpesne žema spintele. Jei reikia dar daugiau erdvės daiktams laikyti arba dviejų praustuvų viename vonios kambaryje, siūlomi įvairūs spintelių praustuvams deriniai.

 

GEBERIT XENO² – kontrastingas, harmoningai suderintas minimalistinis dizainas

„Geberit Xeno²“ serija – minimalistinio interjero dizaino sinonimas. Aiškios geometrinės linijos išorėje ir švelnios, natūralios formos viduje – puikus rezultatas, savo estetika glostantis akį bei malonus naudoti. „Geberit Xeno²“ – tai idealiai suderintas produktų asortimentas, kurį sudaro išmanūs, gerai apgalvoti elementai.

Kaip natūralių aiškių linijų išraiška, „Geberit Xeno²“ praustuvuose yra šiek tiek pakelta galinė praustuvo dalis su anga maišytuvui ir siaura platforma kraštuose. Nėra persipylimo angos ir dėl to nesutrinka aptakių vidinių praustuvo formų estetika. Toks dizainas suteikia pranašumų higienos srityje, palengvina valymą. Asimetriška praustuvo forma su vieta daiktams pasidėti praustuvo gale ir šone.

„Geberit Xeno²“ plonos keramikos briaunos praustuvai pagaminti iš specialios mineralinės medžiagos Varicor®. Šie praustuvai išsiskiria ypač švelniu ir lengvai prižiūrimu matiniu paviršiumi. Kartu su priderintais vonios kambario baldais šie praustuvai suteikia vonios kambariui išskirtinumo. Erdvūs praustuvai tuo pat metu pasižymi ypač lengva išvaizda. Įspūdinga detalė – į praustuvo spinteles integruota judesiu aktyvuojama šviesos LED juosta atkartoja praustuvo keramikos briaunos formą.

Tarp praustuvo ir praustuvo spintelės diskretiškai integruota judesiu aktyvuojama šviesos LED juosta. Praustuvo spinteles taip pat galima derinti su funkcinėmis rankšluosčių kabyklomis iš „Geberit“ vonios aksesuarų asortimento. Švelnus atidarymo ir uždarymo paspaudimu mechanizmas. Šviesos juosta taip pat apšviečia praustuvo spinteles, kurių stalčių vidus gali būti suskirstytas įvairiais būdais.

Elegantiški „Geberit Xeno²“ vonios kambario baldai atitinka keramikos geometriją ir sukuria minimalistinę vonios kambario atmosferą. Modernūs baldų fasadai serijai suteikia natūralaus lengvumo. Praustuvų spintelės be išorinių rankenėlių pabrėžia minimalistinį dizainą, o funkcionalus atidarymo paspaudimu mechanizmas užtikrina lengvą naudojimą. Balduose yra daug vietos daiktams laikyti, linija turi tokių praktinių elementų, kaip neslystantys kilimėliai ir sumanios vonios kambario aksesuarų išdėstymo sistemos. Integruotas LED apšvietimas užtikrina puikų vaizdą viršutinių stalčių viduje.

Serijos veidrodžiai su integruotu dvigubu LED apšvietimu išlaiko griežtą „Geberit Xeno²“ serijos geometriją. Tinka visiems „GeberitXeno²“ praustuvams, kurių plotis yra nuo 40 iki 160 cm. Praustuvas su netiesioginiu perimetro apšvietimu yra centrinis vonios kambario akcentas. Darantis makiažą ar skutantis, jutikliniu jungikliu galima papildomai įjungti tiesioginį apšvietimą veidrodžio viršutinėje dalyje. Patogu yra tai, kad vartotojas pats gali individualiai reguliuoti apšveitimo intensyvumą. Kad veidrodžio paviršius visada būtų sausas ir nerasotų, veidrodžiuose įdiegta šildomo paviršiaus funkcija, kas užtikrina puikų matomumą bet kokioje situacijoje.

„Geberit Xeno²“ WC puodas ir bidė pasižymi kontūrais su aiškiu kraštu, erdviais, lygiais ir uždarais išoriniais paviršiais bei paslėptais tvirtinimais (lengviau valyti). Geberit Rimfree® (be vidinio apvado) WC puodas komplektuojamas su plokščio paviršiaus ir lėto užsidarymo „SoftClosing“ WC puodo dangčiu.

 

GEBERIT ACANTO – aiškios linijos, individualūs akcentai

„Geberit Acanto“ vonios kambario serijoje susilieja aiškus dizainas, organiškos formos ir apgalvotos detalės.

„Geberit Acanto“ kolekcijos praustuvai yra aiškių geometrinių linijų ir organiškos formos vidiniu dubeniu. Iš skirtingų formų ir dydžių „Geberit“ praustuvų asortimento tikrai galima išsirinkti sau tinkamiausią variantą ir susikurti modernią bei unikalią vonios kambario erdvę. Siauros praustuvų briaunos bei gilus dubuo atrodo itin elegantiškai ir grakščiai. Pagal savo individualius poreikius galima rinktis praustuvus su papildomomis erdvėmis daiktams bei kompaktiškus praustuvus, skirtus mažesniems vonios kambariams.

Kuriant šią baldų seriją siekta patenkinti kuo platesnį klientų poreikių spektrą. Didelis dėmesys skiriamas  funkcionalumui. Vonios baldų vidus stebėtinai universalus – stalčių, daiktadėžių ir lentynėlių deriniai leis sukurti neapkrautą ir patogų vonios kambarį. Prie sienos tvirtinamų magnetinių lentynėlių pagalba reikalingiausios kosmetikos priemonės visada bus po ranka. O dėl novatoriškų sprendimų, virš praustuvo pakabinta veidrodinė spintelė su integruotu didinamuoju stiklu virs į tikrą grožio centrą.

Platus „Geberit Acanto“ spintelių praustuvams, aukštų spintelių, veidrodinių spintelių ir lentynėlių pasirinkimas padės įrengti funkcionalią erdvę kiekviename vonios kambaryje. Galima rinktis iš 4 spalvų: juodos, lavos, smėlio pilkos ir baltos. Ypatingas dėmesys skiriamas įvairių medžiagų ir paviršių (stiklo, metalo, dažytų ir medinių paviršių) derinimui bei skirtingų baldų tipų kombinacijoms.

„Geberit Acanto“ WC puodų ir bidė formos tiek iš vidaus, tiek iš išorės atkartoja praustuvų dizainą. WC puodai neturi vidinio apvado, todėl jie džiugina savo estetiniu vaizdu ir paprastu valymu. WC puodo dangtis su greito nuėmimo ”QuickRelease” funkcija padeda palaikyti idealią higieną. Ir pakabinami, ir pastatomi WC puodų modeliai yra lygaus paviršiaus ir suapvalintos formos su paslėptais tvirtinimo elementais.

 

GEBERIT SMYLE – subtilios formos, maksimalus funkcionalumas

Nepriekaištinga tvarka ir efektyviai išnaudota erdvė – su „Geberit Smyle“ įmanoma sukurti aukščiausio lygio komfortą bet kuriame vonios kambaryje.

Didelis ar mažas, siauras ar platus, su maišytuvo anga ar be jos, dvigubas praustuvas ar kompaktiškas variantas svečių kambariui – „Geberit Smyle“ pasiūlys tinkamą sprendimą kiekvienam moderniam vonios kambariui. Veidrodžiai su integruotais apšvietimo elementais pavers praustuvo erdvę interjero akcentu.

„Geberit“ savo gaminiuose naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, paviršius ir modulinius elementus. Spinteles praustuvui, žemas spinteles, aukštas spinteles, spintelę su atviromis lentynomis ir sieninę lentyną su kabliukais galima derinti pačiais įvairiausiais būdais, siekiant optimaliai išnaudoti vonios kambario erdvę. Atviras spinteles galima derinti su uždaromis spintelėmis ir panašiai. Balduose integruotos kelios netikėtos, tačiau naudingos funkcijos. Papildomi stalčių įdėklai padeda sukurti funkcionalią ir aiškią daiktų laikymo sistemą. Stiklinės lentynėlės ir veidrodžiai aukštų spintelių viduje suteikia prabangos pojūtį. Derančios spalvos stiklinės dangos apsaugo žemų spintelių paviršius. O su jomis subtiliai kontrastuoja matinės profilio tipo rankenėlės, kurių spalvos atkartoja pasirinktą spintelių apdailą.

WC puodų ir bidė forma kruopščiai atkartoja elegantišką praustuvų dizainą. „Smyle“ serijoje siūlomi standartiniai ir aukščiausios kokybės sprendimai. Unitazo puodai neturi vidinio apvado – estetika ir nepriekaištinga higiena.

 

„GEBERIT VARIFORM“ seriją       „GEBERIT XENO²“ seriją             „GEBERIT ACANTO“ seriją          „GEBERIT SMYLE“ seriją                Baldų paviršiai: rasite čia

rasite čia                                            rasite čia                                        rasite čia                                          rasite čia

 

Baldai iš drėgmei atsparių plokščių

Spausdinti kainininką

Aukšta šoninė spintelė

Kodas Modelis Spalva Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
88426000 KOLO MODO Blizgi balta 1500 x 350 x 350 €369.07
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvo spintelių modulis 60 cm: vonios kambario komplektas M39006, spintelė su veidrodžiu 88431, sienos plokštė 88449

Kodas Modelis Spalva Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), m Kaina
M39016000 KOLO NOVA PRO Blizgi balta 2000 x 600 x 460 €368.57
Nurodytos kainos be PVM

Pakabinama spintelė su praustuvu

Kodas Modelis Gaminys Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
L31950000 KOLO MODO Praustuvas 155 x 500 x 400 €93.27
89424000 KOLO MODO Praustuvo spintelė su dviem stalčiais, su lėto uždarymo mechanizmu, spalva: blizgi balta 550 x 490 x 395 €272.07
Nurodytos kainos be PVM

Vonios kambario komplektas: praustuvas žemu kraštu ir praustuvo spintelė su dviem stalčiais, su lėto uždarymo mechanizmu

Kodas Modelis Spalva Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
501241001 GEBERIT Selnova Square Lava, matinė 652 x 800 x 502 €560.95
Nurodytos kainos be PVM

Pakabinama spintelė su veidrodžiu ir dvejomis durelėmis, su lėto uždarymo mechanizmu

Kodas Modelis Spalva Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
501269001 GEBERIT Selnova Square Lava, matinė 850 x 788 x 175 €286.71
Nurodytos kainos be PVM

Pakabinama spintelė su lėto uždarymo mechanizmo durelėmis

Kodas Modelis Spalva Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
501277001 GEBERIT Selnova Square Lava, matinė 850 x 330 x 297 €224.39
Nurodytos kainos be PVM

Pakabinama šoninė spintelė su lėto uždarymo mechanizmo durelėmis

Kodas Modelis Spalva Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
501273001 GEBERIT Selnova Square Lava, matinė 650 x 330 x 297 €199.45
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvo spintelė su lėto uždarymo mechanizmo durelėmis ir praustuvu

Kodas Modelis Gaminys Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
L51150 KOLO TWINS Praustuvas 140 x 500 x 460 €86.95
89485000 KOLO TWINS Praustuvo spintelė su durelėmis, spalva: matinė juoda 570 x 500 x 460 €133.76
Nurodytos kainos be PVM
Vonios kambario komplektas 50 cm

Vonios kambario komplektas 50 cm

Kodas Modelis, gaminys Praustuvo matmenys (plotis x ilgis), mm Spintelės matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
M39010000 KOLO NOVA PRO vonios kambario komplektas: stačiakampis praustuvas, praustuvo spintelė su lėto uždarymo mechanizmo durelėmis, spalva: pilko uosio 500 x 420 557 x 418 x 361 €192.06
Nurodytos kainos be PVM
Pakabinama praustuvo spintelė su praustuvu

Pakabinama praustuvo spintelė su praustuvu

Kodas Modelis Gaminys Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
K91962000 KOLO REKORD Baldinis praustuvas 60 cm 154 x 600 x 450 €61.66
89545000 KOLO REKORD Pakabinama praustuvo spintelė su lėto uždarymo mechanizmo durelėmis, spalva: blizgi balta 591 x 515 x 412 €89.68
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvas

Kodas Modelis Persipylimo anga Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500251011 Geberit SMYLE Square matoma 900 x 480 €278.36
500229011 Geberit SMYLE Square matoma 600 x 480 €113.89
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvas

Kodas Modelis Persipylimo anga Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500230011 Geberit SMYLE matoma 650 x 480 €131.58
500227011 Geberit SMYLE matoma 550 x 480 €96.16
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvas žmonėms su negalia

Kodas Modelis Praustuvo tipas Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500.302.01.1 Geberit Selnova Comfort Pakabinamas 550 x 550 €96.16
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvas su asimetriška nupylimo anga

Kodas Modelis Praustuvo tipas Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500222011 Geberit Smyle Square Pakabinamas 450 x 360 €88.59
Nurodytos kainos be PVM
Stačiakampis  praustuvas 65 cm

Stačiakampis praustuvas 65 cm

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
M31166000 KOLO NOVA PRO 650 x 480 €71.64
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvas

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500290011 Geberit Selnova Square 550 x 440 €66.80
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvas mažiems vonios kambariams

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500310011 Geberit Selnova Square 500 x 420 €62.58
500322011 Geberit Selnova Square 450 x 350 €46.23
Nurodytos kainos be PVM

Kampinis praustuvas mažoms patalpoms

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500326011 Geberit Selnova 414 x 412 €46.23
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvas mažoms patalpoms su asimetriška nupylimo anga

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500316011 Geberit Selnova Square 360 x 280 €41.09
Nurodytos kainos be PVM

Praustuvas mažoms patalpoms su asimetriška nupylimo anga

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
500320011 Geberit Selnova 360 x 290 €35.96
Nurodytos kainos be PVM
 Praustuvas 45 cm

Praustuvas 45 cm

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
M32145000 KOLO NOVA PRO 450 x 370 €41.15
Nurodytos kainos be PVM
 Praustuvas 60 cm

Praustuvas 60 cm

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
M11160000 KOLO IDOL 600 x 455 €37.93
Nurodytos kainos be PVM
Praustuvas 50 cm

Praustuvas 50 cm

Kodas Modelis Matmenys (plotis x ilgis), mm Kaina
M11150000 KOLO IDOL 500 x 410 €28.45
Nurodytos kainos be PVM

Puskojė praustuvui

Kodas Modelis Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
500329011 Geberit Selnova 325 x 275 x 285 €47.19
Nurodytos kainos be PVM
 Puskojė praustuvui

Puskojė praustuvui

Kodas Modelis Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
M37100000 KOLO NOVA PRO 320 x 276 x 285 €41.15
Nurodytos kainos be PVM
Puskojė praustuvui

Puskojė praustuvui

Kodas Modelis Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
K77100000 KOLO IDOL 305 x 260 x 305 €25.71
Nurodytos kainos be PVM
 Koja praustuvui

Koja praustuvui

Kodas Modelis Matmenys (aukštis x plotis x ilgis), mm Kaina
K77000000 KOLO IDOL 705 x 155 x 165 €27.29
Nurodytos kainos be PVM