Lengvas būdas pagerinti patalpų klimatą ir sumažinti energijos kaštus

6 rugsėjo, 2012

DANFOSS living eco

Pristatome naująjį DANFOSS living eco ® radiatorių termostatą, kurio pagalba lengva optimizuoti kambario temperatūrą ir taupyti energiją. Pavyzdžiui, termostatas automatiškai išjungia šildymą nakties metu ir dieną, kai nieko nėra namuose, arba kai atidaromas langas patalpoms išvėdinti. Pakeitus seną radiatorių termostatą šiais naujais termostatais energijos suvartojimą galima sumažinti iki 23%*.

Lango atidarymas, norint įleisti į patalpą gaivaus oro, yra didelė prabanga, esant įjungtam radiatorių šildymui. Su naujaisiais living eco® termostatais, Jūs galite išvengti energijos ir pinigų švaistymo, nes termostatai automatiškai išjungs šildymą, esant atidarytam langui.

”Radiatorių termostatų atnaujinimas name – vienas iš lengviausių ir mažiausiai kainuojančių būdų, galinčių pagerint energijos efektyvumą ir komfortą namuose. O dėka naujų skaitmeninių galimybių termostatas iš mechaninio ir funkcinio įrenginio tapo protingo namo technologijos dalimi, kuri automatiškai užtikrina reikiamą kambarių temperatūrą,” teigia Danfoss marketingo direktorius Torben Nielsen.

Sveikos ir komfortą užtikrinančios kambario temperatūros garantija

Tyrimai rodo, kad ideali kambario temperatūra sveikam nakties miegui užtikrinti yra 17 C, o dienos metu mes mokomės, dirbame ir ilsimės geriausiai, esant 21 C temperatūrai. Su naujaisiais radiatorių termostatais vartotojams užtikrinama teisinga temperatūra dienos ir nakties metu, nes termostatai tiksliai reguliuoja temperatūrą. Vartotojas gali pasirinkti vieną iš gamintojo siūlomų programų arba pasirinkti savo nustatymus. Pavyzdžiui, galima nustatyti, kad termostatai automatiškai pažemintų arba padidintų temperatūrą pasirinktu paros laiku arba ilgesniam laikotarpiui, kai esate išvykę.

Energijos ir pinigų taupymas

Remiantis Europoje atliktu tyrimu*, pakeitus seną radiatorių termostatą naujuoju living eco® radiatorių termostatu, galima sumažinti šilumos suvartojimą iki 23 %. Jeigu radiatorių ventiliai vis dar reguliuojami rankiniu būdu, taupymas šoktelės iki 46%.

„Danfoss atliko galutinių vartotojų apklausą, siekdami išsiaiškinti, ko jie tikisi iš naujos kartos termostatų. Dauguma akcentavo energijos taupymą, lengvą valdymą, patogumą ir dizainą. Visus šiuos lūkesčius gali patenkinti naujieji termostatai,” teigia Torben Nielsen.

living eco® termostatas – tai vienas iš naujosios Danfoss produktų serijos elementų, kuriai taip pat priklauso living connect®, skirtas belaidžiam radiatorių valdymui, ir living design® termostatai.

* Šaltinis: Tyrimą atliko Prof. Dr.-Ing. Hirschberg, Fachhochschule Aachen

Viskas apie living by Danfos