ShowerDrain sieninis dušo latakas

24 rugpjūčio, 2012

sieninis dušo latakas 1 Dušo latakas gali būti ne tik grindyse, bet ir sienoje – tą savo naujuoju gaminiu ShowerDrain nori įrodyti Geberit. Nuo 2011 balandžio 1 dienos tiekiami dviejų tipų dušo latako elementai lengvos konstrukcijos (gipso kartono) sienai – 50 ir 130 cm aukščio potinkiniai moduliai. 50 cm aukščio potinkinis modulis yra tik su dušo lataku, o 130 cm aukščio variantas – ir su dušo maišytuvo montavimo plokštelėmis (gali būti sumontuotas tiek potinkinis, tiek ir virštinkinis dušo maišytuvas).

Patogumas ir komfortas – tai pagrindiniai privalumai, kuriuos suteikia dušo latakas sienoje. Visų pirma, žmogus dušo erdvėje stovi tik ant plytelių, jis nejaučia jokio diskomforto, kaip netyčia užlipdamas ant grindyse esančio dušo trapo ar latako. Kitas privalumas yra techninis – kai dušo latakas yra sienoje, iš dušo galvos krintantys vandens lašai į jį neatsitrenkia ir nebėra triukšmo (barškėjimo), būdingo grindyse montuojamiems gaminiams. Dar vienas svarbus privalumas – visoje dušo erdvėje dabar galima išvedžioti grindinį šildymą, nebijant, kad trapas išgaruos.

Techniniai parametrai:

Minimalus grindų aukštis, reikalingas sieniniam dušo latakui sumontuoti – 90 mm. Potinkinis elementas yra 50 cm pločio, 11 cm. gylio, matomo dangtelio plotis – 42 cm. Komplekte yra klijuojama hidroizoliacija, kad būtų apsaugoma nuo drėgmės patekimo į konstrukcijas. Tokio latako vandens pralaidumas – 48 litrai per minutę. Vaizdas, kurį mano galutinis vartotojas – tai vienas iš keturių latako dangtelių sienoje: baltas, blizgiai chromuotas, nerūdijančio plieno arba rėmelis, užpildytas plytelėmis. Reikalui esant, dangtelį galima lengvai atidaryti, išimti specialų sietelį ir išplauti susikaupusius nešvarumus.

sieninis dušo latakas 2

geberit

Karolis Bacevicius
Sales and Technical Adviser in Lithuania
Geberit A/S
Žygio g. 91, DK-08234 Vilnius
T: +370 620 610 40
M: +370 620 610 40
karolis.bacevicius@geberit.com
http://www.geberit.dk
http://www.i-love-water.com